odzyskaliśmy już

1 mln

złotych dla naszych Klientów

wygraliśmy ponad

100

spraw w sporach z bankami i ubezpieczycielami

masz prawo żądać

100%

wpłaconych tytułem UNWW składek wraz z odsetkami

bezpłatne

0 zł

konsultacje wstępne i zgłoszenie sprawy

płatność za

Sukces

po wygranej sprawie

cała

Polska

działamy na terenie całego kraju

Pan Tomasz z Gliwic

Na Kancelarii Virtus można polegać. Pełne zaangażowanie w sprawę, profesjonalizm, terminowość i wywiązywanie się z podjętych zobowiązań. Dzięki ich sprawnym działaniom odzyskałem 100% wpłaconych składek UNWW.

Czytaj więcej...

Pan Andrzej z Warszawy

Po długiej korespondencyjnej batalii z bankiem, postanowiłem poprosić o pomoc specjalistów od UNWW. To było najlepsze co mogłem zrobić i jedyne czego żałuję, to że nie uczyniłem tego znacznie wcześniej. Moją sprawą zajęto się błyskawicznie. Byłem pod wrażeniem poziomu merytorycznego przygotowania prawników Kancelarii. Dzięki ich profesjonalnej pomocy udało się odzyskać wszystkie pieniądze ze składek na ubezpieczenie niskiego wkładu własnego.

Czytaj więcej...

Pan Łukasz z Krakowa

100% wpłaconych składek tytułem UNWW zostało zwróconych na moje konto. W sprawie przed sądem kancelaria wykazała, że zapisy umowy dotyczące UNWW miały charakter abuzywny. Sąd nakazał zwrot wszystkich wpłat na UNWW. Jestem w pełni usatysfakcjonowany obrotem sprawy. Wiedza i doświadczenie Kancelarii - imponujące.

Czytaj więcej...

Pan Michał z Katowic

Zostaliśmy przez Kancelarię obsłużeni równie miło co rzeczowo. Nasze zaangażowanie zostało ograniczone do minimum. Kancelaria przed sądem wywalczyła dla nas zwrot wszystkich wpłaconych składek. Jestem bardzo zadowolony. Z bankiem da się wygrać, czego dowiedli prawnicy Kancelarii.

Czytaj więcej...

Pani Joanna z Krakowa

Kancelaria Virtus załatwiła mają sprawę kompleksowo. Składki na ubezpieczenie niskiego wkładu własnego zupełnie mnie zaskoczyły - zwłaszcza fakt, że nie było widoku na to, że w końcu się od nich uwolnię, z uwagi na niekorzystny kurs franka. Zdecydowałam się skorzystać z pomocy Kancelarii i to była najlepsza decyzja z możliwych. Uwolniłam się od UNWW, a wszystkie wpłacone pieniądze zostały mi zwrócone....

Czytaj więcej...

Pani Barbara z Warszawy

Decyzję o podjęciu współpracy z Kancelarią Virtus podjęłam po dogłębnym przeanalizowaniu potencjalnych możliwości. Już podczas pierwszej rozmowy z prawnikiem Kancelarii wiedziałam, że decyzja była najlepsza z możliwych. Pełen profesjonalizm, olbrzymia wiedza w zakresie UNWW i zaangażowanie w moją sprawę przełożyły się na końcowy sukces. Odzyskałam wszystkie składki z odsetkami.

Czytaj więcej...